Dažus mēnešus atpakaļ es piedāvāju bezmaksas konsultāciju 5 cilvēkiem, kuri ir norakušies darbos un kuriem nepietiek laika dzīvei.

Es satiku Aigaru Meškovski, kurš strādāja loģistikā. Viņš strādāja tik daudz, ka laika, ko pavadīt ar sievu un veltīt saviem hobijiem un attīstībai palika ļoti maz. Ārpus darba viņš nodarbojās ar ielu vingrošanu un gribēja kļūt par fitnesa treneri.

Divus mēnešus vēlāk viņam bija pirmie klienti, kas viņam maksāja 120-180 eur/mēnesī katrs. Šajā rakstā es tev pastāstīšu Aigara stāstu.

Aigars mācēja trenēt, bet nemācēja pārdot

Mēs ar Aigaru vienojāmies sākt strādāt pie viņa personīgā fitnesa trenera biznesa izveides, tiekoties katru otro nedēļu.

Viņš bija ieguvis trenera sertifikātu un jau stādāja ar vienu klienti. Bet viņam bija grūtības paprasīt par savu pakalpojumu naudu. Ar pirmo klienti viņš strādāja bez maksas, ar norunu, ka viņš varēs viņu izmantot kā piemēru citu klientu piesaistei.

Atšķirībā no lielākās daļas treneru, viņš nestrādāja sporta zālē. Aigars strādāja ļoti personīgi, braucot pie klientiem uz mājām un vadot individuālos treniņus tur. Viņš lielākoties strādāja ar sievietēm pēc bērna piedzimšanas vai mājsaimniecēm. Tas nozīmē, ka viņam būtu jāmaksā dārgāk nekā zāles apmeklējumam. Un viņa klienti bija prasīgāki. Ne kurš katrs var atļauties maksāt par 3 individuālajiem treniņiem nedēļā mājas apstākļos.

Trenažieru zālē individuālais treniņš maksā vismaz 15 eur stundā. Kad es Aigaram prasīju, cik viņš sākumā grib prasīt no savām nākamajām klientiem, viņš nejutās drošs ņemot vairāk ka 5 eur. Protams, es to tā nevarēju atstāt.

Cilvēkiem ir bail prasīt naudu par saviem pakalpojumiem

Visbiežāk cilvēkiem ir bail prasīt naudu, jo

  • viņi nezin, cik viņu pakalpojumam būtu jāmaksā;
  • ir grūti paskaidrot kāpēc tas maksā tieši tik;
  • viņi nezin kā rīkoties, kad klients vēlas zemāku cenu;
  • viņi nav pārliecināti par sevi un savu pakalpojumu.

Aigars progresēja daudz ātrāk nekā es gaidīju

Jau otrajā tikšanās reizē viņš teica, ka pēc pirmajā reizē dotajiem norādījumiem ir iemācījies saprast kā labāk piedāvāt cilvēkiem mājas treniņus. Trešajā reizē viņš bija vienojies ar bezmaksas klienti, ka pēc noteikta laika viņa sāks viņam maksāt. Un sācis runāt ar vairākām jaunām potenciālajām klientēm.

Ceturtajā tikšanās reizē viņš ieradās un paziņoja, ka ir piesaistījis vairākas klientes par 120 – 180 eur mēnesī, kas bija viņa sākotnējais mērķis.

Vienīgais, ko man atlika izdarīt – iemācīt, ko teikt, kad cilvēks grib zemāku cenu, viņam nav laika un strādāt ar pārējiem tipiskajiem topošo klientu iebildumiem.

Atlūgums un jauna karjera

Aigars bija paziņojis saviem darba devējiem loģistikā, ka no jūlija iet prom no darba. Dažu mēnešu laikā viņš bija attīstījis jaunu karjeru un kļuvis no noliktavas darbinieka par personīgo fitnesa treneri.

Kā tu domā – vai arī tavu “es gribu sākt darīt kaut ko savu” sapni var realizēt?

Mums katram ir sapnis kādreiz sākt kaut ko savu. Bet gandrīz visiem tas ir ielikts “es to izdarīšu kādreiz nākotnē” kastītē. Lielākā daļa ideju šajā kastītē pavada gadiem.

Piesakies bezmaksas konsultācijai

Ja tu domā, ka varbūt ir pienācis laiks ķerties klāt tai idejai, atnāc pie manis uz bezmaksas konsultāciju. Es esmu strādājis ar dažādu ideju realizāciju gan pats, gan saviem klientiem.

Tu sapratīsi:

  • vai tava ideja ir reāla
  • vai kāds par to būs gatava maksāt?
  • pirmos soļus, ko spert, lai sāktu to realizēt

Kāpēc es piedāvāju bezmaksas konsultācijas?

Es strādāju pie online programmas izveides, kas palīdzēs cilvēkiem realizēt šādas idejas. Strādājot ar cilvēkiem individuāli es varu labāk izprast kāda palīdzība tieši cilvēkiem ir vajadzīga. Tas palīdz man izveidot labāku programmu.

Veltot 30 minūtes bezmaksas konsultācijai es varu palīdzēt kādam spert pirmo soļus, saprast vai es kā savadāk varu palīdzēt šim cilvēkam un strādāt pie savas online programmas.

Pieteikties bezmaksas konsultācijai

3 + 5 =